KONST / Litografier / Färglitografi 12432200
nr 1243 2200
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, EA-upplaga, 24/30, signerad. Motivet: 65x64
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:23:46
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely